Melankolia Mersin
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melankolia Mersin

Melankolia Mersin

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

[color=red]GüzEl SözLer[/color]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
GülSerenn
Admin
GülSerenn
...İNDİRME FORUMLARI... Vbulletin tema ile yakında hizmetinizdeyiz.
Üye bilgileri
Rep Puanı: 1267
[color=red]GüzEl SözLer[/color] Vide
MesajKonu: [color=red]GüzEl SözLer[/color] [color=red]GüzEl SözLer[/color] I_icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 2:05 pm

Dünya tiyatro-Hayat senaryo-Felek yönetmen -Biz ise oyuncuları
1.Ya kendine gel yada bize gidelim.
2.Çok Fazla birikmiş günahınız var.Günahlarınızı eda etmeniz gerekiyor. Günde iki kontere biz sizin yerinize kılıveririz...
imamcell
3.Bu mesaj özel bir frekansla gönderilmiştir.Zekilerde hafıza kaybı,aptallarda körlük,bibnelerde ise hafif bir gülümseme yaparmış.(güldüysenis bittinis:)
4.Çok yaratıyımdır acayiiip sorunlar yaratırım.
5.Unuttum demek bile hatırlamaya yeterdir.
6.Ecel kapını çaldığında evi telaşa verme o geldiği zaman sen çoktan gitmiş olacaksın.
7.Dün gece ilk defa sensiz yattım endimi çok yalız hissettim söyle bana nerdesin çizgili pijamalarım.
8.Şair deilim şiir yazayım.
Ressam deilim resim yapayım
Bari şu fani dünyada bir imza atayım.
9.Gözlerim güneşin kaşlarım ayın olsun seversem senden başka cehenem mekanım olsun.
10.Biz sevdamızı kır çiçekleri gibi elimizde değil kurşun yarası gibi yüreğimizde taşırız. Çünkü biz sevdayı saf ve temiz haliyle aldık öyle bırakırız.
11.Ay kokulu bir akşam son perdesidir ömrümün.Karlar bağlasın gece ve ağlasın alev gözlü yıldızlar. Hoşçakal ey sevmeye kıyamadığım yar hoşçakal dayanamadığım yar
12.İnsanlar çiçekleri sevip koparıyorlar. Hayvanları sevip öldürüyorlar. Ağaçları sevip kesiyorlar. Sırf bunu yüzünden birinin bana seni seviyorum demesinden çok korkuyorum.
13.Yaşamak özlemsiz özlem sevgisiz sevgi sensiz olmas.Unutmaki sevmek daima berabe olmak değil sensizken bile seninle olabilmektir.
14.Bana beni kaybedebilirsin dediğinde anladı ki seni hiç bulamadım bile
15.Bir adam kızmış ama ispatlayamamış Very Happy .
16.Manda yuva yapmış söğüt dalından haberin var mı?
17.Seven ölünce değil unutulunca ölür...
18.Ders bosch mu? hayır arçelik
19.Mutluluk bile acı veriyor.Çünkü onunda sonu var bunu herkes biliyor.
20.Herşeye rağmen yaşamak hayata sımsıkı tutunmak gerektirir.
21.Gülmekle kaybedilen şeyler ağlamakla geri gelmez.
22.Tanrım artık kör oldum kusura bakamyorum.
23.Seb güzel bir yağmurun ardından toprak kokusunun kapladığı masum yeşillikteki bir çiçeğin yaprakları arasında görünen bir damla kadar değerlisin.
24.Herkes artist olmuş ama yönetmenden haberleri yok
25.Herkes artist olmuş.ama yönetmen benim istediğime rol veririm istediğime yol veririm.
26.Yıllar önce bana gül vermiştin ve bu gül solunca gelecem demiştin. Allah belanı versin gül plastik çıktı.
27.Yaprak rüzgarı affetse bile yere düşmüştür bir kere...
28.Geçmişe dçnüp belkilerle yaşamaktansa geleceğe akıp keşkelerle yaşamayı tercih ederim.
29.Aşk yağıyor bugün,bardaktan boşalırcasına ben şemsiye açmışım aşktan korunma uğruna sırılsıklam aşık olmak kimin umrunda ....
30.Seni sevdim sana taptım sakın inanma şaka yaptım.

İYİ EĞLENCELER
<----------GülSerenn Kullanıcısının İmzası---------->
Sagoist_Girl
Sagoist_Girl
...İNDİRME FORUMLARI... Vbulletin tema ile yakında hizmetinizdeyiz.
Üye bilgileri
Rep Puanı: 1325
[color=red]GüzEl SözLer[/color] Vide
http://www.mersin.forum.st
MesajKonu: Geri: [color=red]GüzEl SözLer[/color] [color=red]GüzEl SözLer[/color] I_icon_minitimeSalı Mart 10, 2009 9:13 pm

Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur...

Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir.

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem
her gün yağmur yağardı.

insanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan
vazgeçtim

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz
olamaz.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm
var..

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan
vazgeçtim

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere
bırakmam!

Very Happy:D:D:D:D
<----------Sagoist_Girl Kullanıcısının İmzası---------->

[color=red]GüzEl SözLer[/color]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası